Sport Archive

PL – Kakav je to tandem, Kejn i Son za tri boda! (video)

Pobeda Totenhema na gostovanju Barnliju rezultatom 0:1 zahvaljujući boljoj igri u završnici duela. Totenhem je imao loptu u prvom poluvremenu čak 63%, ali i pored toga nisu pripretili golu protivnika. Poup nije napravio niti jednu intervenciju što govori o tome koliko je (bez)opasna bila

Sosijedad pokerom čuva vrh tabele!

Fudbaleri Real Sosijedada zabeležili su večeras i četvrtu pobedu pošto su savladali ekipu Ueske rezultatom 4:1. Oni su tako sačuvali lidersku poziciju na tabeli sa bodom više od Real Madrida i Granade. Heroj Sosijedada bio je Mikel Ojarzabal, koji je u 35. minutu pogodio

KONAČNO dobre vesti za Partizan iz Španije!

Transfer Umara Sadika mogao bi na leto da dostigne svih devet miliona evra ukoliko do kraja sezone španska Almerija uđe u Primeru, a posle lošeg starta i samo jednog osvojenog boda u prethodna četiri kola, Sadikov novi klub je konačno upisao i novu pobedu,

Liga 1 – Ren razočarao…

Igranje u Ligi šampiona ume da bude kontraproduktivno po ekipe koje nemaju “jaku klupu”. Ren je jedna od takvih ekipa, danas su na svom terenu dočekali ekipu Anžea i poraženi su rezultatom 1:2 nakon preokreta. Hunu je doveo domaćina u prednost u 18. minutu

Obradović presrećan, ali ima i jednu zamerku na igrača: "Pozvao sam akciju za njega, a on neće loptu!"

Nije krio oduševljenje Saša Obradović nakon utakmice protiv CSKA, nove dobijene u Evroligi. “Velika pobeda protiv jednog od favorita za osvajanje takmičenja. U prvom poluvremenu smo previše poštovali rivala, zato smo grešili, ali imali smo sjajan duh, igrali kolektivno i pronašli smo ritam u

Real bez Serhija Ramosa? Ovo je neverovatno!

Istorija i statistika to pokazuju – Serhio Ramos je nezamenjiv u Real Madridu. Real Madrid je večeras opet izgubio, nakon subotnjeg šoka od Kadira, večeras je Šahtjor nadigrao i pobedio Zidanov tim rezultatom 3:2. Na terenu nije bilo lakše povređenog Ramosa, koji nije želeo

Čeh opet među stativama? Moguće je i to u Premijer ligi!

Fudbalski klub Čelsi registrovao je danas svog tehničkog direktora Petra Čeha za utakmice u Premijer ligi, iako je legendarni golman završio karijeru pre više od godinu dana. Klub je saopštio da je 38-godišnji Čeh na spisku rezervnih igrača bez ugovora. Čelsi je naveo da

Konačno i jedna odlična vest za Zidana

Kapiten Real Madrida Serhio Ramos definitivno će biti spreman za predstojeći El klasiko. Strahovali su navijači Reala nakon što je kapiten zbog bola u kolenu završio meč sa Kadizom još na poluvremenu, ali prognoze su veoma dobre. Lekarski pregledi su utvrdili da povreda nije

Šta će Zvezdi doneti nova pojačanja, ko će biti Zvezdin ''specijalac''?

U trećem kolu ABA lige Crvena zvezda je večeras sa 93:62 deklasirala Mornar iz Bara, a posle meča, trener crveno-belih Saša Obradović je naglasio da je pobeda njegovog tima potpuno zaslužena, pa se osvrnuo na učinak dva najnovija pojačanja – Emanuela Terija i Tejlora

Neočekivano – Mijović najavio promene: ''Vreme je da se ekipa osveži…''

Budućnost je odlično započela sezonu u ABA ligi, gde je u prva tri kola ostvarila sve tri pobede, a najnoviju večeras protiv Borca (86-83). Ipak, ono što je privuklo pažnju, jeste neigranje Rašada Vona, a ”Vijesti” posle meča spekulišu da bi ovo mogla da